Články o mládeži
Malí hokejisté z Vysočiny slavili vítězství na Kometa Cupu 2010
B R N O - Patnáct týmů ze tří zemí, 320 malých hokejistů, 45 utkání během tří dnů. To jsou základní čísla 1. ročníku Mezinárodního hokejového turnaje žáků Kometa Cup 2010, který proběhl o víkendu v Brně Za Lužánkami. A vítěz? Hráči KCTM Vysočina! Na turnaji nepoznali hořkost porážky v základní skupině, přehráli i své soupeře ve finále. KCTM Vysočina reprezentovali hráči ročníku narození 1998 z Jihlavy, Třebíče a Žďáru nad Sázavou pod vedením Martina Sobotky. Právě žďárští zástupci se předvedli opravdu ve skvělé formě, šest kluků z našeho klubu patřilo k hlavním oporám výběru Vysočiny a navíc Martin Nečas byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje.
Nábor mladých hokejistů
Se začátkem nového školního roku startuje v našem klubu již tradiční NÁBOR MLADÝCH HOKEJISTŮ.
Vyjádření SKLH Žďár nad Sázavou k systému žákovských soutěží.
Vzhledem k současné situaci, která díky neustálým chaotickým změnám v reorganizaci žákovských soutěží ze strany ČSLH dostala náš klub do velmi komplikované situace, kdy do této chvíle prakticky nemáme soutěž pro hráče 6. - 9. tříd a skutečnosti, že dosavadní jednání a bezpočetné telefonáty k ničemu nevedly, obrátili jsme se otevřeným dopisem na vedení ČSLH s výzvou k urychlenému řešení.
Město Žďár nad Sázavou podporuje zdejší hokej
Dnes nebo vlastně již včera jsem se jako host zúčastnil jednání zastupitelstva města Žďáru, na které bylo hlasováno o naší žádosti o příspěvek na mládež SKLH. Ale aby bylo možné vše chápat v souvislostech, je třeba začít od samého začátku.
Regensburg 2008 v TV Vysočina
Televize Vysočina zahájila 29.5.2008 vysílání reportáže o průběhu a vítězství našich mládežníků na mezinárodním turnaji v německém Regensburgu v lednu tohoto roku. Reporáž je vysílána bezprostředně po hlavním zpravodajství denně každé dvě hodiny, po celý týden až do premiéry nového vydání ve čtvrtek 5.6.2008. TV Vysočina vysílá k kabelové síti SATT.
















