Články o mládeži

O pohár primátora města Jihlavy

J I H L A V A - Pravidelné soutěže jsou ukončeny a je čas na pořádání různých turnajů. O uplynulém víkendu 26. - 27.3. 2011 se naši hráči 4.tříd zúčastnili silně obsazeného turnaje O pohár primátora města Jihlavy, který se konal už po páté. Tentokrát se nám nepodařilo navázat na předchozí medailové úspěchy a obsadili jsme celkové 6.místo.

 
úterý 29.3.2011 | Antonín Prokop
 

2.třída

V E L K Á B Í T E Š - V sobotu 19.2.2011 se naši hráči 2.tříd zúčastnili v letošní sezóně už posledního z turnajů své věkové kategorie. Opět se střetli se soupeři z okolních měst a opět přivezli medaile.

 
pondělí 21.2.2011 | Antonín Prokop
 

Turnaj 2.tříd

Ž Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Všichni zájemci mohli v neděli 2.1.2011 na žďárském zimním stadionu sledovat turnaj žáků 2.tříd v minihokeji. Početný zástup fanoušků mohl na vlastní oči sledovat zaujetí pro hru a bojovnost od našich nejmladších hráčů.

 
neděle 2.1.2011 | Antonín Prokop
 

Memoriál Karla Jelínka

K O L Í N - Dne 28.12.2010 se účastnilo mužstvo SKLH Žďár nad Sázavou 4.třída (ročník 2000 a 2001) doplněné o hráče Dukly Jihlava, mezinárodního turnaje Memoriál Karla Jelínka v Kolíně. Družstva z České republiky a jednoho Slovenského zástupce si to rozdávali systémem každý s každým 3x10minut čistého času.

 
čtvrtek 30.12.2010 | Miloslav Čermák, Antonín Prokop
 

Zlaté medaile

V plném proudu mají sezónu už i naši nejmladší hráči z 2. tříd. V této věkové kategorii se hraje turnajově. Každého turnaje se účastní 8 družstev z našeho kraje, která jsou rozdělena do dvou skupin o 4 družstvech. Ve skupině se hraje jednokolově každý s každým. Utkání hrají na malém hřišti 4 hráči a brankář. Naši hráči doposud odehráli 4 turnaje, na kterých si vedli velice úspěšně.

 
středa 17.11.2010 | Antonín Prokop
 

Další úspěch žďárských mládežníků

P E L H Ř I M O V - Ve dnech 3. – 5. září se nejmenší žďárské Plamínky zúčastnily turnaje 3. tříd v Pelhřimově s názvem „Hodina H Cup 2010“, kde se utkali s dalšími 11 stejně starými soupeři. Během tří dnů naši mladíci pod vedením trenéra Miloslava Čermáka absolvovali 10 utkání, v nichž pouze jedenkrát zaváhali, čímž dosáhli celkového triumfu. Kromě poháru a zlatých medailí pro celý tým, si odvezl Michal Trejbal také individuální ocenění.

 
pondělí 6.9.2010 | mk, Jiří Rada, Antonín Prokop
 
Další stránky
«5556575859»